61.1 F
Los Angeles
6 Haziran 2023
AnasayfaHaberlerGündemKomşusuna kızdı, evini satılığa çıkardı! Astığı ilan şaşkına çevirdi

Komşusuna kızdı, evini satılığa çıkardı! Astığı ilan şaşkına çevirdi

Kuşadası’nın Türkmen Mahallesi’nde bir ev sahibi, sürekli sorun yaşadığını iddia ettiği alt kat komşularına isyan etti, evini satışa çıkardı. İsminin açıklanmasını istemeyen ev sahibi, “Satılık” ilanında, “Alt kattaki çirkin ve kötü insanlardan dolayı kötü insanlara satılıktır”  ifadelerini kullandı. Evini gerçekten satmak istediğini, satarken de insanları empati yapmaya yönlendirdiğini söyledi.

“EVİN DEĞERİNE OLUMSUZ ETKİ YAPACAĞINI BİLİYORUM”

SÖZCÜ muhabirinin afişteki telefon üzerinden ulaştığı ev sahibi, “Son yıllarda toplumda büyük bir bozulma var. İnsanlar çok olumsuz etkilendi. Ben de buna tepki olarak, bir çok insanın çok yapmak istediği, ama cesaret edemeyeceği, yapamayacağı bir şey yaptım. Astığım afişi insanlar bir görsün, biraz empati yapsın istedim. Bir nebze olsun kendini sorgulasın, ‘Ben de bu kötü kişilerden biri miyim?’ diye düşünsün, değerlendirme yapsın istedim. Afişin satışa olumsuz etki yapacağını biliyorum” dedi.

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,532BeğenenlerBeğen
16,120TakipçilerTakip Et
3,523TakipçilerTakip Et
7,677TakipçilerTakip Et
32,500AboneAbone Ol

Kaçırmayın