55.2 F
Los Angeles
4 Aralık 2023
AnasayfaHaberlerGündemKuzey Marmara Otoyolu’nda araçlar kaldı… Çalışmalar sürüyor

Kuzey Marmara Otoyolu’nda araçlar kaldı… Çalışmalar sürüyor

KMO Anadolu Otoyol ve ICA sorumluluğundaki Kuzey Marmara Otoyolu Kocaeli iline bağlı Sevindikli bölgesinde kar yağışı nedeniyle araçlar yolda kaldı. Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, sosyal medya hesabından bölgede kar küreme çalışmalarının devam ettiğini duyurdu.

“İŞ BİLMEZ ADAMLAR”

CHP’li Gürsel Tekin de araçların yolda kaldığı videoyu sosyal medya hesabından paylaşarak, yol bakım çalışmaların yetersizliğinden yakındı. Tekin, “KMO Anadolu Otoyol ve ICA sorumluluğundaki Kuzey Marmara Otoyolu ne yazık ki kara teslim olmuş durumda. İş bilmez adamlar yolun bakımını özel şirkete verdi. Özel şirket karını arttırmayı düşünür, güvenlik ikinci planda kalır. Sonucu da bu olur.” ifadelerini kullandı.

2016 tarihinde Yap-İşlet-Devret modeli ile yapılan ve Avrupa yakasında Avrupa Otoyolu Yatırım ve İşletme A.Ş. ve Asya yakasında KMO Anadolu Otoyolu İşletme A.Ş. olarak iki ayrı görevli şirketten oluşuyor.

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,106BeğenenlerBeğen
16,086TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,662TakipçilerTakip Et
33,800AboneAbone Ol

Kaçırmayın