70.1 F
Los Angeles
22 Eylül 2023
AnasayfaHaberlerAmerikaLAX Tom Bradley Dış Hatlar Terminali yenilendi

LAX Tom Bradley Dış Hatlar Terminali yenilendi

tom bradley yenilendi

Türk Hava Yolları’nın da her gün direk uçuş yaptığı, Los Angeles Havaalanı (LAX) Dış Hatlar Terminalı yenilendi. Los Angeles Havaalanı (LAX) Dış Hatlar Terminalı yenilendi.

Eric Garcetti, Richard Riordan, James Hahn, Antonio Villaraigosa, Lorraine Bradley, Phyllis Bradley,

Türk Hava Yolları‘nın da İstanbul’dan her gün direk uçuş yaptığı Tom Bradley Dış Hatlar Terminalı yenilendi.

lax tom bradley new terminal (16)

18 Eylül Çarşamba günü, ilk uçak Los Angeles Uluslararası Havaalanı (LAX) ‘in genişletilmiş Tom Bradley Dış Hatlar Terminali‘nde indi.

Eric Garcetti, Richard Riordan, James Hahn, Antonio Villaraigosa, Lorraine Bradley, Phyllis Bradley,

9 aylık bir geçimeyle 150.000 metrekarelik alanda 1.9 milyara tamamlanan projede dikkat çekici.

Antonio R. Villaraigosa Pavilion‘u yolcular için son derece modern ve keyifli yemek, alışveriş ve dinlenme olanakları sunuyor. Yeni terminal’ de ücretsiz internet hizmeti de sunuluyor. Hizmete açılan 18 yeni kapıdan, 9 tanesi yeni geniş gövdeli A3-80 uçaklarını karşılama kapasitesinde.

turkish airlines lax

Yolcularımızı yenilenen Tom Bradley Dış Hatlar Teminalinde ağırlamaktan heyecan duyuyoruz” diyen Türk Hava Yolları Batı Yakası Müdürü Fatma Yüceler, Türk Hava Yolları’na olan ilgiden son derece memnun olduklarını belirtti.

Yenilen haliyle Tom Bradley Dış Hatlar Teminali’nin şehrin ismine ve önemine yakışan bir havalanı haline geldiğini belirten Yüceler, ” Terminal teknolojik olarak çok geliştirildi . Güney Kaliforniya çizgilerini yakalayacağınız mimarisi ile dikkat çekici hale geldi. Artık dünya standartların üzerinde bir terminalde yolcularımızı ağırlayacağımız için memnunuz. Yolcularımız artık keyifle alışveriş yapacaklar,  yemek  ve dinlenmek için bircok seçeneklere sahip olacaklar” dedi.

Yenilenen Business Lounge‘un da müjdesini de veren Yüceler, yenilen lounge ‘un  önümüzdeki hafta içinde faliyete geçeceğini belirtti.

Eric Garcetti, Antonio Villaraigosa

Dört belediye Başkanı eskitti..

Los Angeles Uluslararası Havaalanı yeniden şekillendirmek için çalışan dört belediye başkaTom Bradley Dış Hatlar Terminali‘nde beş yolcu kapısı ve büyük merkezi salonunun açılışının yapıldığı  törene bir araya geldi.

Tom Bradley Dış Hatlar Terminali (6)

Richard Riordan, James Hahn, Antonio Villaraigosa ve suanki Belediye Başkanı Eric Garçetti yaklaşık 2 milyar dolarlık modernizasyon projesinin onur konuklarıydı. Benzer bir kutlama da iki dönem görev yaptıktan sonra üç ay önce belediye başkanlığından ayrılan eski Belediye Başkanı Villaraigosa, için yapıldı.

lax tom bradley new terminal (14)

2005 yılında 17.5 milyon ziyaretçiyle en yüksek yolcu sayısına ulaşan LAX geçen sene 17.1 milyon ziyaretçi ağırlamıştı bunların yarısı Tom Brandley Dış Hatlar Terminalini kullanmıştı.

Tom Bradley Dış Hatlar Terminali (11)

Havaalanı yetkilileri, yeni geliştirmelerle LAX’in bir kez daha dünya çapında bir merkez haline geleceğini söylüyorlar.

Alaturka Online / Los Angeles

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,102BeğenenlerBeğen
16,012TakipçilerTakip Et
3,553TakipçilerTakip Et
7,657TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın