68.3 F
Los Angeles
22 Eylül 2023
AnasayfaHaberlerAmerikaLos Angeles’ta gerçekleşen kazanın suçlusu bir Ermeni

Los Angeles’ta gerçekleşen kazanın suçlusu bir Ermeni

Los Angeles Polisi, madurlara yardım etmek isterken trajik koşullarda iki kadının yaşamını kaybettiği kazaya sebep olan kişiyi ortaya çıkardı.

Glendale News Press’ in verdiği bilgiye göre; Glendale 19 yaşındaki sakini Arman Samsonian direksiyon hakimiyetini kaybederek yoldan çıktı ve itfaiye boru şebekesine çarptı.

Su hızla araç etrafına dolarken, aynı zamanda elektrik nakil hatları da zarar gördü. Yardım etmek isteyen 40 yaşındaki Irma Zamora elektik çarpması sonucu olay yerinde yaşamını kaybetti. Kazanın diğer bir görgü tanığı 39 yaşındaki Steysy Schreiber, Zamora’ya yardım etmek isterken o da elektrik çarpması sonucu hayatını kaybetti. Olayda 6 kişi yaralandı.

Suçlunun kardeşi Ani Samsonian CBS TV’ye verdiği röportajda, kardeşinin meydana gelen olaydan ötürü suçunun bilincinde olduğunu belirtti. (News.am)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,104BeğenenlerBeğen
16,011TakipçilerTakip Et
3,553TakipçilerTakip Et
7,657TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın