64 F
Los Angeles
21 Eylül 2023
AnasayfaHaberlerAmerikaMadison'da Ramazan Bayramı pikniği düzenlendi

Madison’da Ramazan Bayramı pikniği düzenlendi

Madison Türk Kültür Merkezi Bayram Piknigi

Madison Türk Kültür Merkezi (TCC) Ramazan Bayramı pikniği düzenledi.

Madison Türk Kültür Merkezi (TCC) tarafından düzenlenen Ramazan Bayramı pikniğinde bir araya gelen Madison ve çevre şehirlerde yaşayan Türkler, bayramı birlikte kutlamanın sevincini yaşadı.

Çocuklara hediyelerin dağıtıldığı ve oyun alanlarının urulduğu pikniğe ilgi yoğun oldu.Programa da çocuklar için şişme oyun platformu hazırlanırken her yaş grubundan çocuğa hitap eden oyun alanları pikniğin en gözde mekanı oldu.

Çocukların eğelnediği piknik alanında ebeveynler de oldukça neşeliydi. Pikniğe katılabilmek için iki saatten fazla yolculuk ederek katılanlar dahi oldu. İllinois eyaletinin Madison şehrinde gerçekleştirilen piknikte büyükler de unutulmadı. İp çekme ve yumurta taşıma yarışmaları yapan büyükler, hem kendileri eğlendi hem de izleyicileri eğlendirdi. (Cihan)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,102BeğenenlerBeğen
16,012TakipçilerTakip Et
3,553TakipçilerTakip Et
7,658TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın