61.5 F
Los Angeles
5 Haziran 2023
AnasayfaAlaturka OnlineMucize pantolon kesimi

Mucize pantolon kesimi

Mucize pantolon kesimi. Vücudunuzu kusursuz gösterecek pantolon seçimini yapmaya hazır olun.Aycan Şencan yazdı.

Mucize pantolon kesimi

İspanyol paçalar, yüksek beller, boru pantolonlar, dapdar vücudunuzu saran kesimler, yada sade dökümlü düz kesimler mi?

Bacağınızı kısa mı buluyorsunuz? Giydiğiniz pantolon kesimi üst bedeninizi kısa mı gösteriyor? Kalçama pantolon giymek yakışmıyor mu diyorsunuz?

Sizin vücut tipinize uyacak, mükemmel pantolon kesimi bulacağınızdan emin olun.

Kime sorsak herkesin kendilerine göre kusurları vardır.

Giydiğimiz kıyafetlerle vücudumuzun proporsiyonlu görünmesini sağlayabiliriz, yeter ki ne giymemiz ve nasıl giymemiz gerektiğini bilelim. Bunun yanı sıra olan kendimize güvenimizin olmasıdır ve bu güveni dışa yansıtmaktır.

Kısa boylu musunuz?

Vücudunuzun üst kısmı orantılarınıza göre kısa ise düşük belli pantolonlar tercih etmelisiniz. Eğer ki bacaklarınızı kısa buluyorsanız veya olduğundan uzun göstermek istiyorsanız yüksek belli ve düz inen pantolonlar seçin.

Renk seçimlerinizi ise sade renklerden yana yapmaya özen gösterin ve iri desenlerden kaçının. Canlı renkler kullanmayı seviyorum diyorsanız, kullanımı aynı tonlarda sağlayın.

Bu endamlı olmadığınız halde bir bütün sağlayarak size olduğunuzdan daha boylu gösterecekdir. Bunun yanı sıra rahat, yüksek topuklu bir ayakkabıda giyebilirsiniz, bu sizi hem uzun gösterir, hem de yürürken salınmanızı sağlar.

aycan cindy sencan los angeles

Kilolu musunuz?

Pantolon seçimlerinizi mümkün olduğunca dökümlü ve krep tarzı kumaşlardan yana yapmaya çalışın. Dökümlü kumaştan oluşan kesimler, dar oturmadığı taktirde vücut hatlarınızı kamufle ettiği için kilolarınızı kapatmaya yardımcı olur.

Geniş kalçalı mısınız?

Kalçalarınızı geniş pantolonlarla kaybetmeye çalışmayın. Yine terchinizi dökümlü kumaştan yana yapmanızı tavsiye edeceğim; dökümlü kumaşdan dikilmiş düz kesim pantolonlar ve köyü tek renk tercih edin.

Kalçayı sarmadığı takdirde uzun boru paça pantolonlar sizin için idealdir çünki kalçanızı kamufle ettiği şekilde bacağınızın alt kısmını ortaya çıkartır. Cepli ve tefarruatlı modellerden kaçınmalısınz. Asla giyinmememiz gerek birşey varmı diye soruyorsanız, cevabı tayt. Asla ve asla tayt giyinmeyin.

Kaslı ve atletik bir vücuda mı sahipsiniz?

Kaşlı baldırlara sahip olan kadınlar pantolon modeli bulmakta zorluk çekerler. İspanyol paça pantolonlar bu vücut tipine birebirdir çünkü bu kesim zayıf ve uzun bir görünüm sağlar ve dikkati bel bölgesine çeker. Bu kesimin bir diğer avantajlı etkisi ise kaslı kalçalarınızın ve baldırlarınızın vücudunuza göre dengeli görünmesini sağlar.

Evet bayanlar artık bir alışveriş turuna çıkmaya hazır hissediyor olmalısınız. Doğru kesimler sizi bekliyor.

…ve unutmayın moda herzaman kendine yakışanı bulmaktır.

Aycan Cindy Şencan / Los Angeles

1 YORUM

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,542BeğenenlerBeğen
16,119TakipçilerTakip Et
3,523TakipçilerTakip Et
7,678TakipçilerTakip Et
32,400AboneAbone Ol

Kaçırmayın