77.2 F
Los Angeles
25 Eylül 2023
AnasayfaHaberlerAmerikaNew York Polisi: "Bisiklet binmek için çok seksisin!"

New York Polisi: “Bisiklet binmek için çok seksisin!”

Özgürlükler ülkesi olarak değerlendirilen ABD’de Hollandalı bir turistin “çok seksi” olduğu için New York polisi tarafında bisikletinden indirilmesi olay yarattı.

Jasmijn Rijcken adlı Hollandalı turistin bisiklet mağazası sahibi olduğu ve New York’ta New Amsterdam Bisiklet Şovu için bulunduğu öğrenildi. Mayıs ayında yaşanan olay Rijcken SoHo’da “çok açık bir etek giydiği” için durduruluncaya kadar bisiklet sürerken gerçekleşti.

31 yaşındaki Holladanlı turisti durduran Polis, “Görünümünüz çok rahatsız edici, bu sürücülerin dikkatini dağıtabilir ve tehlikeli” demiş. Rijcken polisin şaka yaptığını sandım diyor fakat polis sinirlenerek genç kadından kimliğini göstermesini istemiş.

Olay sonrasında Hollandalı turist ceza almamış fakat otele bir an önce gidip üzerine bir pantolon geçirmiş. “Görünüşümün tehlike yaratacağını hiç düşünmemiştim. Tekrar başım belaya girsin istemedim.”

Rijcken polisin adını veremediği için New York Polis Departmanı iddiaya mesafeli yaklaşıyor. NYPD’ye göre Polisin ismi verilmeli ve hikaye bir de onun ağzından dinlenmeli.

USASABAH

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,105BeğenenlerBeğen
16,008TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,657TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın