64.6 F
Los Angeles
28 Eylül 2023
AnasayfaHaberlerNew York'ta 10 Kasım Atatürk'ü Anma Programları

New York’ta 10 Kasım Atatürk’ü Anma Programları

New York’ta Türk Amerikan Dernekleri Federasyonu (TADF) sabah ve akşam olmak üzere iki program düzenliyor.

Sabahki programda;
T.C. New York Başkonsolosluğu ve Türk Amerikan Dernekleri Federasyonu’nun ortak düzenleyeceği Atatürk’ü Anma Programı 10 Kasım saat 8.45 am’ de Türk Evi’nde yapılacaktır.

Detaylar için Tıklayın

Akşamki programda;
T.C. New York Başkonsolosluğu ve Federasyonumuza bağlı derneklerimizden ; Young Turks-Genç Türkler, New York Türk Musiki Cemiyeti, Fenerbahçe USA, İstanbul Üniversitesi Mezunlar Derneği USA, Trabzonspor USA, Türk Amerikan Giresunlular Derneği, Türk Amerikan Hars Birliği, Mustafa Kemal Atatürk Derneği, Galatasaray USA Derneği ve Amerika Türk Kadınlar Birliği’nin ortaklaşa düzenleyecekleri “10 Kasım Atatürk’ü Anma Programı” , 10 Kasım Cumartesi Günü Saat 18.30-20.30 arasında yapılacaktır.

Princenton Üniversitesi’nin ünlü Tarih Profesörü Heath Lowry’nin özel konuşmacı olarak katılacağı program’da, ayrıca Atatürk’ün Sevdiği Türküler söylenecek ve Atatürk ile ilgili şiirler okunacaktır.

Detaylar için Tıklayın

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,130BeğenenlerBeğen
16,008TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,659TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın