63.4 F
Los Angeles
1 Haziran 2023
AnasayfaAmerikaNew YorkNew York'ta Karadenizliler Zirvesi

New York’ta Karadenizliler Zirvesi

Trabzonspor USA Derneği, New York Giresunlular Derneği’ni ziyaret etti.

Karşılıklı tanışma ve görüş alışverişi şeklinde geçen buluşmaya,TrabzonsporUSA adına Başkan Umut K. Uyar, Onursal Başkan Şadi Dinlenç, Yönetim Kurulu Üyeleri Nevzat Şişman, Rasim Murtazaoğlu ve Ekrem Aydın; New York Giresunlular Derneği Başkanı Savaş Şahin, Yönetim Kurulu üyeleri ve Long Island’da ikamet eden birçok Karadenizli katıldı.

TrabzonsporUSA, New York Giresunlular Derneğini 16 Eylül’de ilkini düzenleyeği “Hamsili Pilav Günü” ne de davet etti.

Davetten memnuniyet duyduklarını belirten New York Giresunlular Derneği Başkanı Savaş Şahin bu davetten çok memnun olduklarını ve kalabalık bir katılımla destek vereceklerini belirtti.

TrabzonsporUSA Derneği Başkanı Umut K. Uyar da: “TrabzonsporUSA olarak bu tür ziyaretlerimizi sürdüreceğiz ve bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da bölgemizin Amerika’daki temsilcileriyle sıcak temaslarımızı ve yakın ilişkimizi devam ettireceğiz. Çok dostane geçen bu görüşmeye ev sahipliği yapan New York Giresunlular Derneği’ne teşekkür ederiz” dedi.

Alaturka Online / New York

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,557BeğenenlerBeğen
16,130TakipçilerTakip Et
3,519TakipçilerTakip Et
7,677TakipçilerTakip Et
31,900AboneAbone Ol

Kaçırmayın