77.2 F
Los Angeles
25 Eylül 2023
AnasayfaHaberlerGündemO ayakkabı iade edildi

O ayakkabı iade edildi

Avustralya yerlisi Aborijinlerin önceki günkü eylemi sırasında yaşanan arbededen can havliyle kaçan Başbakan Julia Gillard’ın geride bıraktığı ayakkabısının, eBay’de 2 bin 120 dolara açık artırmaya çıkarıldığı bildirildi.

Mavi renkli süet ayakkabının kayıp tekinin, bir Aborijin eylemcinin elinde olduğu belirtildi. Sitedeki tanıtım yazısında, “Bu tek ayakkabı, çift değil, eğer Başbakan değilseniz yürümesi zor olacak“ dendi.

Ancak ilan kısa süre sonra kaldırıldı. Aborijin hakları savunucusu Michael Anderson ayakkabının Başbakan’a geri verildiğini söyledi. Dün Avustralya Açık Turnuvası’na katılan Başbakan Gillard ise ayakkabısının kaybolmasıyla ilgili olarak, “Gerçekten beni endişelendirmez, birkaç çift ayakkabı alabilecek kadar iyi durumdayım” dedi.. (Hürriyet)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,105BeğenenlerBeğen
16,008TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,657TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın