70.1 F
Los Angeles
22 Eylül 2023
AnasayfaHaberlerAmerikaObama ailesinin mal varlığı 7 milyon dolar

Obama ailesinin mal varlığı 7 milyon dolar

obama ailesi mal varligi

Şeffaflık ilkesi gereği açıklanan mal varlığı raporuna göre Beyaz Saray, Başkan Barack Obama ve eşi Michelle Obama’nın 2013 yılında 7 milyon dolar serveti olduğunu açıkladı. 

Şeffaflık ilkesi gereği açıklanan mal varlığı raporuna göre Obama’nın gelirlerinin çoğunu üç kitabının satışlarından gelen telif hakları oluşturdu. Beyaz Saray basın sekreteri Jay Carney, yaptığı açıklamada “Bağımsız Hükümet Ahlakı Ofisi, Başkan’ın ve Başkan Yardımcısı’nın hiçbir kazanç tutarsızlığı olmadığını raporlarını inceleyerek tasdik etti.” dedi. Carney “şeffaflık” ilkesi gereği bu sonuçları internet üzerinden halkla paylaşmaya devam edeceklerini belirtti. (ZamanAmerika)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,102BeğenenlerBeğen
16,012TakipçilerTakip Et
3,553TakipçilerTakip Et
7,657TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın