65 F
Los Angeles
29 Eylül 2023
AnasayfaHaberlerAmerikaOkulda erkekle konuştu diye kızını yatağa bağladı

Okulda erkekle konuştu diye kızını yatağa bağladı

ABD’nin Arizona eyaletinde okulda bir erkekle konuştu diye kızını dövüp, yatağa bağlayan Iraklı anne Yusra Farhan, gözaltına alındı.

Kızı aldığı darbeler yüzünden tedavi edilirken hastanede gözaltına alınan 50 yaşındaki anne, polise verdiği ifadede Irak kültüründe kızların erkeklerle konuşmasının yasak olduğunu, ailelerin erkek arkadaşa izin vermediğini söyleyerek “Geleneklere karşı geldiği için kızımı cezalandırmak istedim” dedi. Olay geçen salı günü, ismi açıklanmayan lise öğrencisi genç kızın, babasına “yakalanmasıyla” başladı. Baba okulun otoparkında 19 yaşında bir erkekle konuşan kızını eve götürüp dövdü. Daha sonra anne Yusra kızını elle ve ayakkabıyla dövüp belinden iple yatağa bağladı. Kaçmasın diye bir de kilit taktı. Talihsiz kız, okula gitmesine izin verildikten sonra hastaneye götürüldü. Hastanede gözaltına alınan, karakolda gözyaşlarına boğulan anne Yusra’nın ne ceza alacağı belli değil.. (Hürriyet)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,151BeğenenlerBeğen
16,005TakipçilerTakip Et
3,553TakipçilerTakip Et
7,658TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın