66.4 F
Los Angeles
29 Eylül 2023
AnasayfaHaberlerAmerikaOkyanus ötesi Los Angeles'ta derbi keyfi

Okyanus ötesi Los Angeles’ta derbi keyfi

los angeles galatasaray fenerbahce macini izle

‘Galatasaray Kaliforniya’ ve ‘Fenerbahçe Kaliforniya’ derneklerinin organize ettiği dostluk ve beraberlik buluşması çercevesinde oknayus ötesine taşındı. Dernek Başkanları ´Salih Eroğlu´ve ´Burcu Tansu´ tarafından organize edilen ´Derbi´ heyecanı , Los Angeles´ın gözde mekanlarından olan ´Mama´s Secret´ve eski ´Fenerbahceli´ Ámigo Kemik´lakablı ´Bogos Maryanoğlu´nun sahibi olduğu ´Sevan Garden Restaurant’ında yüzlerce takımlarına gönül vermiş taraftarların, saat farkı nedeni ile sabahın erken saatlerinde formaları, atkıları, bayrakları ile donatmaları ile coşku içinde yaşandı.

Taraftarlar derbiyi yanyana oturarak dostluk çercevesi içerisinde izlerken, Dernek Başkanları yaptıkları açıklamalarda yurtdışında yaşayan ´Fenerbahce´ve ´Galatasaray´lılar olarak takımlarının tanıtımlarını bundan sonra da Amerika´da gercekleştirecekleri organisazyon ve toplantılarla devam ettireceklerine değindiler.Taraftarların ise en cok istediği ´Los Angeles´da hersene kamp yapan Real Madrid, Barcelona, Chelsea´gibi takımların yanı sıra Türk takımlarının da Los Angeles´da kamp yapmaları.

Barbaros TAPAN, Los Angeles-DHA

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,146BeğenenlerBeğen
16,005TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,659TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın