62.3 F
Los Angeles
1 Ekim 2023
AnasayfaHaberlerAmerikaOnun da son hatası ‘ölüm kokteyli’ mi

Onun da son hatası ‘ölüm kokteyli’ mi

Ünlü şarkıcı Whitney Houston’un ölümüne ilişkin toksikoloji raporu henüz açıklanmadı ama bilim insanları, ünlü şarkıcının odasında içki şişeleri, reçeteli uyuşturucular ve Xanax gibi sakinleştiricilerin bulunduğunu hatırlatarak. bunların birlikte alınmasının ölüm nedeni olduğunu söylüyor.

Scientific American sitesinde yer alan araştırmaya göre, alkolle birlikte bu ilaçların alınması hem bağımlılık yapıyor, hem de ani ölümlere yol açıyor. Bilim insanları, bu karışıma ‘ölümcül kokteyl’ ismini veriyor.

ABD’de yılda 30 bin can

Heart Ledger, Michael Jackson, Anna Nicole Smith gibi isimlerin ölümüne de Hollywood’da çok yaygın bu kokteylin sebep olduğunu söyleyen bilim insanları, her yıl 30 bine yakın Amerikalı’nın ‘ölümcül kokteyl’ den öldüğünü, trafik kazalarının çok daha az can aldığını vurguluyor.

Whitney için adı listede

GEÇTİĞİMİZ 11 Şubat’ta Beverly Hills’te kaldığı otelde su dolu küvette ölü bulunan Whitney Houston’u, beyazperdede şarkıcı Rihanna’nın canlandırabileceği söyleniyor. İngiliz Mail On Sunday gazetesine göre, 24 yaşındaki Rihanna, yapımcıların son eleme listesine kaldı. Houston hakkındaki film projesinin kontrolünün, şarkıcının yakın arkadaşı Clive Davis’te olduğu, başrol için Rihanna’nın dışında şarkıcı, aktris Jennifer Hudson’ın (30) da adının geçtiği belirtiliyor.. (Hürriyet)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,182BeğenenlerBeğen
16,003TakipçilerTakip Et
3,553TakipçilerTakip Et
7,659TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın