77.2 F
Los Angeles
25 Eylül 2023
AnasayfaHaberlerAmerikaOprah'ın Türkiye kampanyası

Oprah’ın Türkiye kampanyası

ABD’nin ünlü televizyon yüzü Oprah Winfrey, Web sitesi ve Facebook üzerinden başlattığı bir kampanya ile Türkiye’de ve ABD’de yaşayan ailelerin yaşam tarzlarını karşılaştırıyor.

İnternet sitesine “Türkiye’de mi yaşıyorsunuz? Sizi dinlemek istiyoruz!” başlığıyla koyulan metinde, kullanıcıların Türkiye’deki ve ABD’deki tipik bir ailenin farklarını yazmaları istendi.

“Çalışan bir anne ya da baba mısınız? Hem anneniz hem de babanız çalışıyor mu? Akşam yemeğinde genelde ne yersiniz? Günlük rutinleriniz nelerdir? Türk ailelerin diğer ülkelerde bulunmayan adet ve gelenekleri var mı? Lütfen bize ailenizden bahsedin, duymaya bayılıyoruz! ”

Duyuru metninin altına koyulan formla da uluslar arası televizyonlarda gözükmekten korkmayacak kişilerin sorulara yanıt vermesi istendi.

Sayfaya ulaşmak için tıklayınız.

USASABAH

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,105BeğenenlerBeğen
16,008TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,657TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın