63.1 F
Los Angeles
29 Kasım 2023
AnasayfaHaberlerAmerikaOyun merakı Alec Baldwin'i uçaktan attırdı

Oyun merakı Alec Baldwin’i uçaktan attırdı

Baldwin’in sözcüsü Matthew Hiltzik, ünlü yıldızın, Los Angeles havaalanında Amerikan Havayollarına ait uçakta oynadığı oyun nedeniyle görevliler tarafından uçaktan indirildiğini belirterek, Baldwin’in oyun tutkusunun “Uçmaktan vazgeçmek pahasına oynamak” düzeyinde olduğunu söyledi.

Bir sonraki uçakla New York’a uçan yıldızın sosyal paylaşım sitesi twitter’de “son uçuş”undan bahsettiği ve havayolu şirketini “1950’lerin Katolik okullarındaki beden öğretmenlerinin uçuş görevlisi olarak iş bulduğu yer” şeklinde tanımladığı belirtildi.

“Words With Friends”, online oynanan ve kelimeleri doğru tahmin ederek en yüksek puanı kazanmayı hedefleyen bir oyun.. (Hürriyet)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,095BeğenenlerBeğen
16,037TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,662TakipçilerTakip Et
33,800AboneAbone Ol

Kaçırmayın