74.2 F
Los Angeles
22 Eylül 2023
AnasayfaHaberlerAmerika"Doktor kontrolünde" katliam

"Doktor kontrolünde" katliam

Batman canisinin, katliamdan önce en az üç uzmanın kontrolünden geçmiş olduğu ortaya çıktı.

ABD’nin Colorado eyaletinde Batman filminin Temmuz ayındaki ilk gösteriminde silahlı saldırı düzenleyerek 12 kişinin ölümüne, 58 kişinin yaralanmasına neden olmakla suçlanan James Holmes’un, katliamdan önce, Colorado Üniversitesi’nde en az üç farklı akıl sağlığı uzmanıyla görüştüğü ortaya çıktı.

24 yaşındaki zanlının, bu doktorlarla ne sıklıkla ve ne süre görüştüğü bilinmiyor olsa da, onu katliama götüren süreçte, bu uzmanların takibinde olduğu anlaşılıyor.

CBS News, bu yeni iddiayla, sorumsuzca davranıp böyle bir faciaya neden olduğu eleştirilerine hedef olan Colorado Üniversitesi’nin sözcüsü Jacque Montgomery ile iletişim kurarak daha fazla bilgi almak istedi ancak sözcü, mahkeme sürerken konuşamayacağını söyleyerek, herhangi bir açıklama yapmayı reddetti.

Holmes, Üniversite’nin Anschutz Kampüsü’nde nöroloji doktorası yapıyordu.

Kendisini “Joker” olarak tanıtan saldırgan Holmes, olaydan bu yana hücre hapsinde tutuluyor ve mahkemesi halen devam ediyor.. (Hürriyet)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,102BeğenenlerBeğen
16,012TakipçilerTakip Et
3,553TakipçilerTakip Et
7,657TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın