77.2 F
Los Angeles
25 Eylül 2023
AnasayfaAmerika TurkleriŞaka gibi ama gerçek, düğüne maketini gönderdi

Şaka gibi ama gerçek, düğüne maketini gönderdi

Balıkesir’in Dursunbey ilçesinde yaşanan ilginç bir olay, Karadeniz fıkralarını aratmadı. Aynı gün iki düğüne davetli olan Ramazan Filiz, gidemediği yakın arkadaşının sünnet düğününe kartondan maketini gönderdi. Kendisi ise Bursa’daki akrabasının düğününe gitti.

Boydan bir fotoğrafını çektiren Filiz, bunu maket haline getirtti. Maketi de davetli olup gidemediği düğünün yapıldığı salona gönderdi. Maketi görenler, uzaktan gerçek sanınca selam vermeye başladı. Selamı almadığı için Filiz’e bozulan bazı vatandaşlar, maket olduğunu anlayınca bozuntuya vermemeye çalıştı. Daha sonra maketle fotoğraf çektiren vatandaşlar, gülmekten kendini alamadı.

Dursunbey’de gazetecilik yapan Ramazan Filiz, iki düğüne de gitmek zorunda olduğunu belirterek, “Birisi akrabamın, diğeri ise çok sevdiğim bir akadaşımın düğünüydi. Düşündüm taşındım, aklıma böyle bir fikir geldi.” dedi.

(ZamanAmerika)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,105BeğenenlerBeğen
16,008TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,657TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın