65 F
Los Angeles
29 Eylül 2023
AnasayfaHaberlerAmerikaSarah Palin 2012'de aday değil

Sarah Palin 2012’de aday değil

ABD’de gelecek yıl yapılacak başkanlık seçimi için öne çıkan isimlerden eski Alaska valisi Sarah Palin, seçimde aday olmayacağını açıkladı.

Palin, yaptığı yazılı açıklamada, 2012’de Cumhuriyetçilerin başkan adayı olmayı amaçlamadığını belirterek, eşiyle birlikte kendilerini “Tanrı’ya, ailelerine ve ülkelerine adadıklarını” kaydetti.

“Pek çok dua ve ciddi bir düşünme sürecinden sonra 2012 yılında Cumhuriyetçi Parti’den ABD Başkanlığı için aday olmama kararı verdim. Benim için her zaman ailem önce gelir ve Todd’la beraber bu durumun ailemiz için ne anlama gelebileceğini derinlemesine düşündük. Bu seferlik kimin Başkan, Vali ve Kongre üyesi olacağı kararı halk tarafından verilirken yapacağım katkılarla daha etkili olacağıma inanıyorum. ”

Sarah Palin’in açıklaması New Jersey Valisi Chris Christie’nin önceki gün aday olmayacağını ilan etmesinin ardından geldi.

Son anketler Cumhuriyetçi Parti’deki adaylık yarışında eski Massachusetts Valisi Mitt Romney ve Teksas Valisi Rick Perry arasında kıran kırana bir yarış olduğunu gösteriyor. Uzmanlar diğer bir aday Herman Cain’in de yarışta önemli bir konumda bulunduğunu bildiriyorlar. (USA SABAH)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,151BeğenenlerBeğen
16,005TakipçilerTakip Et
3,553TakipçilerTakip Et
7,658TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın