64.7 F
Los Angeles
28 Mayıs 2023
AnasayfaAmerikaLos AngelesSelçuk Aydın 'Sanki Düğünüm var ama Akrabam Ölmüş gibi' !

Selçuk Aydın ‘Sanki Düğünüm var ama Akrabam Ölmüş gibi’ !

Selcuk Aydin Sanki Dugunum var Ama Akrabam Olmus gibi

Selçuk Aydın,  Soma olayları yüzünden çok üzüldüğünü ve altın kemer için mücadele edeceği bu akşamki karşılaşmada Soma için dövüşeceğini belirtti.

Selcuk Aydin Los Angeles Bulusma (6)

Dünya Şampiyonumuz Selçuk Aydın, TrabzonsporUSA ve Alaturka‘nın düzenlediği etkinlikte Los Angeles’ta yaşayan Türklerle buluştu.

Selcuk Aydin Los Angeles Bulusma (1)

Soma‘da hayatını kaybeden vatandaşlarımız için yapılan saygı duruşunun ardından Selçuk Aydın konuşmasında Soma için çok üzgünlüğünü ifade etti.

Selcuk Aydin Los Angeles Bulusma (26)

Konuşmasının bir kısmını madenci kaskı takarak yapan Selçuk Aydın, ‘ Yarın düğününüz varken akrabanız ölürse ne kadar kötü hissederseniz ben de o kadar  kötü hissediyorum.Soma için çok üzgünüm bu yüzden moralim bozuk olarak maça çıkacağım‘ dedi.

Selcuk Aydin Los Angeles Bulusma (5)

Şehitlerimize Yüce Allah rahmet yakınlarına sabırlar diliyorum, böyle acıları birdaha yaşamamak dileğiyle. Milletimizin başı sağolsun. Hassas bir süreçte olmamıza rağmen, uzun emek ve fedakarlıklar neticesinde ülkemize dair bişeyler başarmak ve bu psikolojiye işimize konsantre olmak gayretindeyiz. Fakat gerçekten zor iş, Allah Hepimizin yardımcısı olsun ‘ diye devam etti.

Dünya Şampiyonumuz Selçuk Aydın, Bu maç için çok heyecanlı olduğunu ve çok kilo verdiğini söyledi.

Küçük yaştan beri boksla uğraştığını ama bazı özel hayat sorunları yüzünden dönüm noktasına geldiğini hatta bir dönem boxu bırakmayı bile düşündüğünü şimdi güçlenerek ayağa kalktığını söyledi. Spor hayatında sosyal ve psikolojik durumun başarıda önemini kaydeden Aydın, Geçen seferki San Jose‘deki maçı aslında tekrar izlediğinde deneyimsizliğinden kaybettiğini belirtti ve bu karşılaşmaya çok iyi hazırlandıklarını söyledi.

Selcuk Aydin Los Angeles Bulusma (15)

Aydın, bu karşılaşmanın kariyerindeki en önemli maçlardan olduğun söyledi ve Bu maçı kazananın 2 hafta sonra altın kemeri alabileceğini bunun da dünya şampiyonluğuna eşit olduğunu söyledi ve ‘İnşallah yarın akşam zaferi beraber kutlarız‘ dedi.

Selcuk Aydin Los Angeles Bulusma (12)

Trabzonspor USA adına konuşan Avukat Seda Gayretli Memleketimiz ulusal arenada Siyasal Krizler, Soma gibi afetlerle anılırken, Türkiyemizin adını böylesine önemli bir spor etkinliğinde dünyaya duyurduğu için Selçuk Aydın’a teşekkür ederiz‘ dedi.  Günümüzde ülkelerin çağdaşlık seviyesini spor, sanat ve bilimsel çalışmaların belirlediğinin altını çizen Gayretli, Selçuk Aydın’ın Türkiye’nin yetiştirdiği en önemli sporcularından biri olduğunu ve başarılarının bizler için ayrı bir gurur kaynağı olduğunu belirtti.

Selcuk Aydin Los Angeles Bulusma (2)

Dünyanın dört biryanından ve Trabzon‘dan kendisini desteklemeye gelen taraftarlarına ve hocalarına teşekkür eden Selçuk Aydın, kendisine sorulan soruları cevapladıktan, sonra hayranları için biyografisi ve fotosu olan kartları imzaladı.

Selcuk Aydin Los Angeles Bulusma (18)

Beverly Hills’te ünlü Türk mekanı Mamas Secret’a gerçekleşen buluşma sonrası birçok ünlünün de el izinin yer aldığı Mamas Secret Hatıra duvarına Selçuk Aydın da el izini bıraktı.

Alaturka Online/ Los Angeles

Selcuk Aydin Los Angeles Bulusma (10)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,520BeğenenlerBeğen
16,151TakipçilerTakip Et
3,520TakipçilerTakip Et
7,681TakipçilerTakip Et
31,500AboneAbone Ol

Kaçırmayın