62.7 F
Los Angeles
9 Aralık 2023
AnasayfaHaberlerAmerikaTADF Anket Duyurusu

TADF Anket Duyurusu

TADF Anket Duyurusu

Türk Amerikan Dernekleri Federasyonu, 2013 New York Türk Günü Yürüyüş ve Festival Hazırlıkları çerçevesinde, gelecek seneki yürüyüş ve festivalin ana temasını bir anket sonucu belirleyeceğini açıkladı.

2013 New York Türk Günü Yürüyüş ve Festivali’nin bir aylık yoğun bir etkinlik ayı olarak geçirileceğini belirten TADF Genel Sekreteri Turan Ayaz, Amerikalılar’a yönelik çok ciddi bir tanıtım kampanyasinin olacağını belirtti,

TADF Genel Sekreteri Ayaz, ana temanın belirlenebilmesi için ankete aşağıdaki belirtilen linkten katilinabilecegi açıkladı.

https://www.facebook.com/questions/180772088724877/

Temalar arasında:

a)NYC Goes Turkish in May

b)Turkish Delight in the big Apple

c)NYC Welcomes Turkey

d)White Doves Love Red Roses

e)NYC Goes Turkic

Ayrıca, bu önerilen temalar dışında,farklı önerisi olan vatandaşlarımızın, info@tadf.org adresine görüşlerini iletebilme imkanı olduğunu belirten Genel Sekreter Ayaz, seneye çok farklı formatta bir Yürüyüş ve Festivalin olacağını söyledi.

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,092BeğenenlerBeğen
16,965TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,662TakipçilerTakip Et
33,900AboneAbone Ol

Kaçırmayın