69.5 F
Los Angeles
28 Kasım 2023
AnasayfaEtkinliklerTADF & TACCI Ortak Liderlik Semineri

TADF & TACCI Ortak Liderlik Semineri

TADF & TACCI Ortak Liderlik Semineri

Türk Amerikan Dernekleri Federasyonu ve Türk Amerikan Ticaret ve Sanayi Odası , Eğitim Danışmanı ve Liderlik Koçu İrem Erol’un önderliğinde “İşinin ve Yaşamının Lideri Olmak” adli bir günlük seminer düzenleyeceğini açıkladı.

Amerika’daki Türk toplumu üyeleri için düzenlenen bu özel seminerlere kayıtların 15 Ekim ile 30 Ekim arası yapılacağı duyuruldu.

Eğitim Danışmanı ve Profesyonel Koç olan İrem Erol, seminerin içeriğinin, katılımcıların potansiyellerini performansa dönüştürmek ve geleceklerini planlamalarını sağlamak için tasarlandığını ve bu seminere katılan herkesin, işlerini ve yaşamlarını derinlemesine sorgulama fırsatı bulacaklarını belirtti. Aynı zamanda iş-yaşam dengesini sağlamak ve kişisel farkındalığı arttırmak için sahip olunan vizyon, değerler, hedefler ve engelleri netleştirme imkanı veren bu seminer, yasama adapte edilebilecek uygulamaları içeren ve profesyonel bir koç yardımıyla katılımcıların kendi geleceklerini hem gözden geçirecekleri hem de yeniden planlayacakları bir deneyim fırsatı sunuyor.

Eğitim Danışmanı ve Profesyonel Koç: İrem Erol
Eğitim yöntemi: Koçluk ve fasilitasyon
Eğitim süresi: 11 Kasım 2012 (10:00-17:00)
Yer: Türkevi, 2ci Kat, 821 UN Plaza New York NY 10017
Detaylı Bilgi: info@tadf.org

İrem Erol Kimdir (biyografi)

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi alanında yüksek lisans programını tamamlamıştır. Ayrıca bu programla eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda Türk Müziği eğitimi almıştır.

Kariyer yaşamına Eğitim Danışmanı olarak başlamış olup, kurumsal firmaların eğitim planları çerçevesinde eğitim tasarımı, proje planlaması, danışmanlık ve eğitmenlik görevlerini üstlenmiştir. Sınıf eğitimleri ve açık hava eğitimi gibi farklı metodolojilerle yapılandırılmış eğitimleri çok sayıda şirket ve çalışana sunmuştur.

Kariyerine özel sektörde İnsan Kaynakları alanında devam etme kararıyla birlikte perakende sektöründe yer alan firmalarda Eğitim ve Geliştirme Yöneticiliği ve İnsan Kaynakları Müdürlüğü görevlerini üstlenmiştir. Bu süreçte eğitim ve geliştirme, performans yönetimi, seçme ve yerleştirme, kariyer planlama, değerlendirme merkezi çalışmaları ve bütçeleme alanlarında faaliyet göstermiştir.

Uzmanlık alanı olan kişisel gelişim konularında çok sayıda eğitim tasarlamış ve sunmuştur. “İletişim Becerileri”, “Kişisel Farkındalık”, “Takım Çalışması ve Güven”, “Yönetim Becerileri ve Liderlik”, “Performans Yönetimi”, “Eğiticinin Eğitimi”, “Sosyal Stiller” ve “Satış Becerileri” konularında eğitimler vermiştir.

Kişisel misyon olarak; insanların yaşamlarına dokunmak ve yaşam vizyonlarına ulaşma yolunda onlara yol arkadaşlığı yapmak düşüncesini benimsediğinden güçlü bir metot olduğuna inandığı koçluk konusuna yönelmiş ve Uluslar arası Koçluk Federasyonu (ICF) onaylı Erickson College ve Adler International Türkiye ekollerinden koçluk eğitimlerini tamamlamıştır. Aynı zamanda Dışavurumcu Sanat Terapisi Eğitimlerine katılmıştır; eğitim, koçluk ve farklı konularda tasarladığı atölye çalışmalarında sanatı bir öğrenme aracı olarak kullanmaktadır.

10 yılı aşkın bir süredir insan kaynakları ve eğitim alanında kendi sektöründe lider firmaların çatısı altında çalışmıştır. Şu anda Eğitim Danışmanı ve Liderlik Koçu ünvanıyla iş yaşamını sürdürmektedir. Liderlik, koçluk ve iletişim gibi farklı alanlarda eğitimlerini vermekle birlikte, birebir liderlik koçluğu hizmeti sunmaktadır.

Eğitim ve koçluk çalışmalarının dışında ilgi alanları arasında müzik, şiir yazmak ve portre fotoğrafçılığı önemli bir yer tutmaktadır.

http://www.iremerol.com

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,085BeğenenlerBeğen
16,035TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,662TakipçilerTakip Et
33,800AboneAbone Ol

Kaçırmayın