67.9 F
Los Angeles
28 Eylül 2023
AnasayfaHaberlerGündemTartışılan yarışma

Tartışılan yarışma

Cambridge Üniversitesi’nde okul gazetesinin düzenlediği “En güzel, en büyüleyici popo” yarışması büyük tartışma yarattı.

İNGİLTERE’deki dünyanın en saygın üniversitelerinden Cambridge Üniversitesi’nin online okul gazetesi The Tab, geçen seneki Kraliyet düğününde kalçasıyla dikkat çeken Prens William’ın baldızı Pippa Middleton’a ithafen “En güzel, en büyüleyici kalça” yarışması başlattı. “cambridgetab.co.uk” isimli sitedeki ankette, “Karar sizin. Mutlu oylamalar” denilirken, kız öğrencilerin kalçalarını gösteren fotoğraflar oylamaya sunuluyor.

Editör: Sadece eğleniyoruz

Ruth Graham isimli üniversiteden kadın görevli, “Kadınların seks objesi olarak gösterilmesine karşı sesimizi çıkarma sorumluluğumuz var” dedi. Derginin editörü Joe Bates ise geçen ay erkek öğrenciler arasında en güzel kalça yarışmasını düzenlediklerini söyleyerek, “Yarışma çok popüler, çok fazla iyi yorum alıyoruz. Sadece biraz eğleniyoruz” dedi. . (Hürriyet)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,130BeğenenlerBeğen
16,008TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,659TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın