65 F
Los Angeles
30 Eylül 2023
AnasayfaHaberlerAmerikaTASSA Konferansı başlıyor

TASSA Konferansı başlıyor

Türk Amerikan Bilim adamları ve Araştırmacıları Derneği (TASSA)’nın 2012 yılı konferansı 3-4 Mart tarihleri arasında Maryland Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek.

Amerikan, Türk ve Türk-Amerikan bilim adamlarının bir araya geleceği konferansta yeni girişimlerin oluşturulabilmesi için çalışmalarda bulunulacak.

Panel tartışmalarının ve sunumların gerçekleştirileceği konferansta bilimsel, teknolojik işbirliğinin artırılması hedefleniyor.

2 gün sürecek organizasyonda sosyal bilimler, tabii bilimler, mühendislik, tıp, politika ve hukuk, edebiyat ve sanat alanlarından pek çok uzman bulunacak.

2004 Temmuz ayında kurulan TASSA, Washington merkezli bir kuruluş. TASSA 2005 yılından bugüne her yıl bir konferans düzenliyor. Derneğin amacı ABD ve Türkiye arasında akademik bir işbirliğinin oluşturulmasını sağlamak. (USASABAH)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,153BeğenenlerBeğen
16,005TakipçilerTakip Et
3,553TakipçilerTakip Et
7,658TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın