64.3 F
Los Angeles
28 Eylül 2023
AnasayfaHaberlerGündemTek isteği en sevdiği çizgi film karakterine benzemekti

Tek isteği en sevdiği çizgi film karakterine benzemekti

Rusya’da 22 yaşındaki Kristina Rei, en sevdiği çizgi film karakterine benzemek isterken dünyanın en büyük dudaklarına sahip oldu.

Türkiye’de Masum Sanık Roger Rabbit olarak bilinen çizgi filmdeki Jessica Rabbit karakterine benzemek için dudaklarına 100 kez silikon enjekte ettiren Rei, silikon yaptırmanın artık kendisinde bir bağımlılık haline geldiğini söyledi.

Her operasyon için yaklaşık 120 TL harcayan Rei, dudaklarını bu hale getirmek için toplamda 12 bin TL harcamış oldu.

“Bence muhteşem görünüyorum ve bu beni çok mutlu ediyor” diyen genç kadın, zaman zaman sokakta insanların kendisine “büyük dudaklı” gibi sözlerle seslendiğini ancak bu durumu umursamadığını söyledi.

Rei, “Daha da abartmak istiyorum. Bir çizgi film karakteri gibi görünmek istiyorum. Bu işin bağımlısı oldum ve çok seviyorum” dedi.

DÖRT YAŞINDAN BERİ PLANLIYORMUŞ
Her zaman için dudaklarını çok küçük bulduğunu ve kendisini çevresindeki başka kadınlarla kıyasladığını söyleyen Rei, “Ablam Ira’nın çok güzel, dolgun dudakları vardı. Ayrıca Jessica Rabbit’in dudaklarına da bayılıyordum. O benim hayalimdeki mükemmel kadındı” dedi.

Rusya’da televizyonlarda her zaman silikon ve botoks reklamlarının yayınlandığını da söyleyen Kristina, çok küçük yaşlardayken silikon yaptırmaya karar verdiğini anlattı.

İlk enjeksiyonunu 17 yaşında yaşadığı evin yakınlarındaki bir güzellik salonunda yaptırdığını söyleyen Rei, “İlk seferde çok canım yandı ama sonucu çok hoşuma gitti. İstediğim dudaklara kavuşana kadar daha birçok kez enjeksiyon yaptıracağımı biliyordum. Daha sonra sürekli yaptırmaya başladım” dedi.

Kristina Rei’nin benzemek istediği karakter Jessica Rabbit.
“MUTLUYUM AMA YETMEZ”
Son zamanlarda enjeksiyonlarının sıklığını birkaç ayda bire indiren genç kadın, “Kalın dudaklarım sayesinde kendime güvenim arttı. Ailem de benim için mutlu oluyor. Nasıl göründüğümle ilgilenmiyorlar. Bazı arkadaşlarım ‘Daha fazla yaptırma’ diyor ama bence daha yetmez” dedi.

Daha önce hayatında hiç kimse olmadığını da söyleyen Rei, “Bazı insanlar tuhaf göründüğümü düşünüyor ama umurumda değil. Cep telefonu kameralarıyla beni çekmeye çalıştıklarında çok mutlu oluyorum. Ama bazen canımı da yakıyorlar. Erkeğe benzediğimi söyleyen aptallar oldu” dedi.

KULAKLARINI DA ELF KULAĞI YAPTIRACAK
Eskisi gibi yemek yiyebildiğini, konuşabildiğini ve öpüşebildiğini söyleyen Rei, operasyonlar dolayısıyla hiçbir yan etkiyle karşılaşmadığını da ifade etti. “Görüntüm dışında dudaklarımın hayatıma hiçbir etkisi olmadı” diyen Rei, dudaklarını hala çok küçük bulduğunu ve enjeksiyonlara devam edeceğini söyledi.

Parası olduğunda meme büyütme ameliyatı da yaptırmak ve “C’den DD’ye çıkmak istediğini” söyleyen Rei, “Kulaklarımı da elfler gibi sivri yaptıracağım. Farklı olmak güzel bir şey” dedi.. (Hürriyet)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,137BeğenenlerBeğen
16,007TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,659TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın