63.7 F
Los Angeles
27 Eylül 2023
AnasayfaAlaturka OnlineTemel Karamollaoğlu'ndan AKP'ye olay sözler! "AMERİKADAN MADALYA ALDILAR!"

Temel Karamollaoğlu’ndan AKP’ye olay sözler! “AMERİKADAN MADALYA ALDILAR!”

Temel Karamollaoğlu’ndan AKP’ye olay sözler! “AMERİKADAN MADALYA ALDILAR!”

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, ekonominin içinde bulunduğu krizden bir türlü çıkamadığını ileri sürerek, “Hükümet, üretime dönük yatırımları, tarım ve sanayi yatırımlarını ve ihracatı unuttu.

Türkiye’de ekonomik sorunların devam ettiğini savunan Karamollaoğlu, şöyle devam etti:”Ekonomimiz içinde bulunduğu krizden kendisini bir türlü çıkaramıyor. Hükümet, üretime dönük yatırımları, tarım ve sanayi yatırımlarını ve ihracatı unuttu. Şimdi milli gelir yerle bir oldu. Hiç milli gelirden bahsedeni görebiliyor musunuz iktidar partisi arasında?Millete her gün üst perdeden moral depolayarak ekonomi düzelmez.”Türkiye’nin suni gündemlerle meşgul edildiğini öne süren Karamollaoğlu, şunları kaydetti:”Ekonomi batıyor biz suni gündemlerle uğraşıyoruz. İktidarlar icraat yeridir, laf üretme yeri değildir. Ne dış politikada ne ekonomide ne eğitimde ‘bir şeyi de başardık’ diyebiliyor musunuz? O yüzden şu an Türkiye’yi kimsenin suni gündemlerle oyalama hakkı yok. Muhalefet burada sakın hataya düşmesin. Muhalefetin de bu noktada uyanık olması icap eder.”

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,123BeğenenlerBeğen
16,005TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,657TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın