62 F
Los Angeles
8 Haziran 2023
AnasayfaHaberlerULUSLARARASI ÖĞRENCİLER İÇİN MEZUNİYET TÖRENİ

ULUSLARARASI ÖĞRENCİLER İÇİN MEZUNİYET TÖRENİ

Türkiye Bursları kapsamında eğitimlerini tamamlayarak 2012 yılı itibariyle mezun olacak uluslararası öğrenciler için, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı tarafından  16 Haziran 2012 Cumartesi günü, İstanbul Haliç Kongre ve Kültür  Merkezinde bir etkinlik düzenlenecektir.

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’ın ev sahipliğinde gerçekleşecek olan törene, Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer ve ilgili bürokratlar katılacaktır.

Programa, Türkiye’nin çeşitli üniversitelerinde eğitimlerini tamamlayan 1000’e yakın öğrenci katılacaktır.

Program, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı’nın desteği ile İlim Yayma Cemiyeti, Türk Ocakları, Gaye Vakfı, Uluslararası Genç Derneği, Bab-ı Alem Uluslararası Öğrenci Derneği ve Mavi Ay Derneği ile Milli Eğitim Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü’nün katkısı ile gerçekleştirilecektir.

Basın- Yayın Kuruluşlarının Bilgilerine Sunulur

Program: Uluslararası Öğrenciler İçin Mezuniyet Töreni

Tarih: 16.06.2012

Yer: Haliç Kongre ve Kültür Merkezi

Sütlüce mah. Eski Karaağaç cad.

34445 beyoğlu- istanbul

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,530BeğenenlerBeğen
16,120TakipçilerTakip Et
3,522TakipçilerTakip Et
7,676TakipçilerTakip Et
32,600AboneAbone Ol

Kaçırmayın