64.3 F
Los Angeles
23 Eylül 2023
AnasayfaHaberlerAmerikaUnited Airlines, İstanbul-New York uçuşlarına başlayacak

United Airlines, İstanbul-New York uçuşlarına başlayacak

United Airlines, 2 Temmuz’dan itibaren İstanbul-New York arasında karşılıklı uçuşlara başlayacak.

Havayolu şirketi, Atatürk Havalimanı’nda uçuş öncesi personeline yönelik eğitim testi gerçekleştirdi.

Eğitim testine ilişkin basın mensuplarına açıklama yapan United Airlines İngiltere, İskandinavya, Avrupa ve Rusya Bölgesel Direktörü David Linnocent, chek-in sisteminin test edilmesi, lokal uygulamalardan doğabilecek aksaklıkların önlenmesine yönelik yaklaşık bir aydır devam eden personel eğitiminin sona ermesi dolayısıyla testin gerçekleştirildiğini söyledi.

Linnocent, uygulamanın 2 Temmuz Pazartesi gününden itibaren her gün karşılıklı olarak gerçekleştirilecek İstanbul-New-York uçuşlarda yüzde 100 müşteri memnuniyetinin sağlanması amacıyla havayolu şirketinin kendini test etmesine yönelik yapıldığını ifade ederek, “Bu testlerimiz, bugün ve yarın devam edecek. Burada eğitimimizin karşılığında ne kadar verim alabileceğimizi veya hangi noktaları düzeltmemiz gerektiğini tespit ederek, yolcularımıza en iyi kalitede hizmet vermeyi amaçlıyoruz” diye konuştu.

Eğitim testi uygulamasının, Atatürk Havalimanı’nda ilk kez gerçekleştirildiği belirtildi (AA)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,103BeğenenlerBeğen
16,011TakipçilerTakip Et
3,553TakipçilerTakip Et
7,656TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın