60.6 F
Los Angeles
5 Aralık 2023
AnasayfaHaberlerAmerikaÜnlü yazarın ani ölümü hayranlarını üzdü

Ünlü yazarın ani ölümü hayranlarını üzdü

ABD’li ünlü muhafazakar blog yazarı ve gazeteci Andrew Breitbart, bugün aniden hayatını kaybetti. Breitbart, 43 yaşındaydı.

Breitbart’ın sitesi Big Journalism’in bildirdiğine göre, ünlü gazeteci yerel saatle gece yarısından kısa bir süre sonra evinde “doğal nedenlerle” hayatını kaybetti. ABC News haberi doğrularken, Breitbart’ın avukatı da CNN’e yaptığı açıklamada, müvekkilinin öldüğünü söyledi.

Big Journalism’de yer alan haberde, “Bir eşi, bir babayı, bir oğlu, bir kardeşi, değerli bir arkadaşı, bir vatanseveri ve mutlu bir savaşçıyı kaybettik. Andrew cesurca yaşadı. Onun sayesinde biz ürkek ruhlar, daha özgürce yaşamaya cesaret edip, nasıl seveceğimizi Andrew’dan öğrendiğimiz özgürlüğümüz için mücadele etmeyi başardık” denildi.

Breitbart, Drudge Report ve Huffington Post’ta önemli görevler aldıktan sonra, Big Journalism, Big Hollywood ve Breitbart.com sitelerini kurdu.

Aynı zamanda yazarlık ve köşe yazarlığı yapan Breitbart, televizyon programlarında da yorumculuk yapıyordu.. (Hürriyet)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,104BeğenenlerBeğen
16,164TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,662TakipçilerTakip Et
33,900AboneAbone Ol

Kaçırmayın