61.5 F
Los Angeles
5 Haziran 2023
AnasayfaAmerikaLos AngelesWATCH-US Los Angeles'ta Kahvaltı Düzenledi

WATCH-US Los Angeles’ta Kahvaltı Düzenledi

WatchUS Sabah Kahvaltisini

WATCH-US Los Angeles’ta Kahvaltı Düzenledi. Türk Amerikan Ticaret Odasıya Başkonsolosu Can Oğuz, THY Los Angeles Genel Müdürü Ersen Engin ve birçok iş insanı katıldı.

WATCH-US Los Angeles’ta Kahvaltı Düzenledi

ABD’nin Los Angeles kentinde Türk Amerikan Ticaret Odası (WATCH-US) tarafından düzenlenen kahvaltıya Türkiye Cumhuriyeti Los Angeles Başkonsolosu Can OğuzTürkiye Cumhuriyeti Los Angeles Ataşeliği temsilcisi Mine Çağlar ve Türk Hava Yolları Los Angeles Genel Müdürü Ersen Engin’in yanı sıra Güney California’da bulunan ABD – Türkiye arasında ticaret yapan Türk ve yabancı iş insanları katıldı.

Organizasyonun başlangıcında konuklara yönelik konuşan WATCH-US Başkanı Ahmet Önerbay WATCH-US’in ABD’ye yatırımlara yönelik bir çok planlarının olduğu dile getirdir.

Baskan Önerbay daha sonra “Bu gün burada Eylül ayının sonunda gerçekleştirilecek ilk WATCH-US Türk Amerikan Ticaret Haftası etkinliğinin başlangıcı için toplandık” dedi.

Yaptığı basın açıklamasında Önerbay gerçekleşecek etkinlikte Türkiye Cumhuriyeti’nin ilgili bakanlıklarının yanı sıra, Türkiye’de özel sektörde bilinen birçok uluslar arası marka ile ihracatçı birliklerinin katkıda bulunacağını ifade etti.

Gelen konuklara hitaben konuşan Türkiye Cumhuriyeti Los Angeles Başkonsolosu Can Oğuz “Sizlerle tanışmak ve bir arada olmak mutluluk vesilesi. Burada çok büyük bir potansiyel var. Eylül ayı sonunda yapılacak bu etkinlik ile bu potansiyel daha da gelişecektir” dedi.

California’nın Dünya’da en zengin bölgelerden biri olduğunu vurgulayan Oğuz, sunulan fırsatların bu tarz faaliyetler ile değerlendirilmesi gerektiğini ifade etti.

Kahvaltının ardından gelen konuklara üzerinde nazarlık bulunan duvar süsleri hediye edildi.

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,542BeğenenlerBeğen
16,119TakipçilerTakip Et
3,523TakipçilerTakip Et
7,678TakipçilerTakip Et
32,400AboneAbone Ol

Kaçırmayın