58.3 F
Los Angeles
3 Aralık 2023
AnasayfaHaberlerAmerikaYeni T.C. Los Angeles Başkonsolosu Sinan Kuzum Göreve Başladı

Yeni T.C. Los Angeles Başkonsolosu Sinan Kuzum Göreve Başladı

Yeni T.C. Los Angeles Başkonsolosu Sinan Kuzum Göreve Başladı
Yeni T.C. Los Angeles Başkonsolosu Sinan Kuzum Göreve Başladı

Amerika Birleşik Devletleri’nin California eyaletinde yer alan Los Angeles şehrine yeni atanan Başkonsolos Sinan Kuzum görevine başladı.

Görevine 15 Aralık 2021 Çarşamba günü başlayan T.C. Los Angeles Başkonsolosu Sinan Kuzum, daha önce Londra’da görev yapıyordu. Kendisi, Can Oğuz’dan boşalan Los Angeles Başkonsolosluğu görevini devraldı.

T.C. Los Angeles Başkonsolosu Sinan Kuzum, göreve başlar başlamaz Los Angeles bölgesindeki Türk Amerikan toplumu için bir mesaj yayınladı.

İşte T.C. Los Angeles Başkonsolosu Sinan Kuzum’un mesajı;

Saygı değer vatandaşlarımız,

Türk-Amerikan toplumunun değerli üyeleri,

Türkiye Cumhuriyeti Los Angeles Başkonsolosu olarak görevime 15 Aralık 2021 tarihi itibariyle başladım.

Dışişleri Bakanlığı mensubu olarak bizler her yeni görevle birlikte, değişik coğrafyalarda farklı sorumluluklar üstlenmenin heyecanını yaşarız.

Bu kez ay bir heyecan yaşıyor; bu önemli bir görevi üstlenmekten ve vatandaşlarımıza hizmet edecek olmaktan dolay büyük onur duyuyorum.

Görevim vatandaşlarımıza konsolosluk hizmetlerini etkin şekilde sunmak ve ABD’nin bat tarafını kapsayan bölge ile ülkemiz arasındaki ticari, ekonomik ve kültürel ilişkileri geliştirmektir.

Görevimi yerine getirirken önceliğim iş her kesimden vatandaşlarmızı desteklemek, yaşadıklan toplumdaki konumlarn sağlamlaştırmak, karşılaştıklan sorunlara çözüm üretmek ve ihtiyaç duyduklannda yanlarında olmaktadır.

Başkonsolosluğumuz size hizmet için buradadır ve sizin de evinizdir. 12 eyaleti kapsayan görev bölgemizin genişliği, mesafelerin uzaklığ bizleri ayırmasın. Bize fiziken mümkün değilse, epostayla, telefonla ya da sosyal medya üzerinden her zaman ulaşabilirsiniz.

Hepinizi saygıyla selamlıyor, esenlikler dilivorum.

Sinan Kuzum
T.C. Los Angeles Başkonsolosu

Alaturka Online olarak, T.C. Los Angeles Başkonsolosu Sinan Kuzum’a yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,101BeğenenlerBeğen
16,066TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,662TakipçilerTakip Et
33,800AboneAbone Ol

Kaçırmayın