63.1 F
Los Angeles
29 Kasım 2023
AnasayfaHaberlerGündemBen göğüsten ibaret değilim

Ben göğüsten ibaret değilim

İngiliz model Katie Price, telekulak skandalı nedeniyle geçen temmuz kapatılan News of the World gazetesi yerine dün yayına başlayan The Sun gazetesinin pazar baskısında köşe yazarı oldu.

Gazete, Price’ın yazar oluşunu “Feminizmden başarısız okullara her konuda açık ve içten görüşlerini paylaşacak” anonsuyla duyurdu. Katie ise konuyla ilgili açıklamasında “The Sun insanlara benim sadece göğüsler, kirpikler ve yanık bir tenden ibaret olmadığımı gösterecek. Ben birçok ünlüden daha sağduyu sahibiyim ve birçok konuda görüşlerim var” diye konuştu. Price neden köşe yazarı olduğu sorusuna, “Çok basit. Katie Price artık büyüdü. 33 yaşına geldim ve dünyada neler olduğuyla artık daha çok ilgileniyorum. Düşünecek iki çocuğum var. Onları nasıl bir gelecek bekliyor? Yaşamlarını nasıl güvenceye alabilirim? Bu soruları kendime soruyorum” cevabını verdi.. (Hürriyet)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,096BeğenenlerBeğen
16,037TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,662TakipçilerTakip Et
33,800AboneAbone Ol

Kaçırmayın