60.6 F
Los Angeles
5 Aralık 2023
AnasayfaHaberlerBeni ya Türkiye’de ya da çalılıklarda bulursun

Beni ya Türkiye’de ya da çalılıklarda bulursun

Almanya’nın Detmold kentinde ağabeyi Osman Özmen tarafından öldürülen Arzu Özmen’in (18) uğruna öldürüldüğü Alman sevgilisi Alexander, Bild am Sonntag gazetesine konuştu.

23 yaşındaki Alexander, aynı fırında kendisinin çırak, Arzu’nun da kasiyer olarak çalıştığını belirterek şunları söyledi: “17 yaşında tanıştık. 18 yaşında çıkmaya başladık. İkimizde yetişkindik. Birlikte olmamıza ne gibi bir yasak konulabilirdi ki. Ailesinin karşı çıktığını söyleyince pek ciddiye almadım. Ailesinden şiddet görünce Arzu, Emily Ostermann takma adıyla bir kadın sığınma yurduna yerleşti. Gizlice buluşmaya devam ettik. ‘Yakalanırsam beni ya Türkiye’de bulursun ya da çalılıklarda’ deyişini hâlâ hatırlıyorum. 1 Kasım 2011’de kardeşleri evi basıp Arzu’yu kaçırdı. Onu koruyamadım. O bir güneş parçasıydı. Hep öyle anımsayacağım.”. (Hürriyet)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,104BeğenenlerBeğen
16,164TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,662TakipçilerTakip Et
33,900AboneAbone Ol

Kaçırmayın