63.1 F
Los Angeles
29 Kasım 2023
AnasayfaHaberlerAmerikaJFK ile yatak odası sırlarım

JFK ile yatak odası sırlarım

Evlilik dışı ilişkileriyle ünlü eski ABD Başkanı John Fitzgerald Kennedy’nin (başkanlığı Ocak 1961 – Kasım 1963) ayarttığı stajyer Mimi Alford’un anıları piyasaya çıktı.

Şimdi 69 yaşında olan Alford, “Bir Zamanlar Sırdı: Başkan John F. Kennedy ile İlişkim ve Sonuçları” adıyla yayınlanan kitapta Kennedy ile yaşadığı 18 ayı bütün çıplaklığıyla anlatıyor.

Kitapta anlatılanlar “ortalama bir çapkınlığın” ötesini işaret ediyor. Buna göre Kennedy ayarttığı stajyerini eşine dostuna da “sunmuş.” 1962 yazında 19 yaşındayken Beyaz Saray’da staja başladığını belirten Alford, sadece 4 gün sonra davet edildiği havuzda Kennedy’yle tanıştığını, aynı günün akşamında da Jacqueline Kennedy’nin yatak odasında “pek de istemeyerek” bekaretini kaybettiğini söylüyor. Karşı koyamadığını, daha sonra ise başkana aşık olduğunu kaydeden Alford, Kennedy tarafından “kullanıldığını” savunuyor. Kitaba göre, genç stajyeri dudaklarından öpmeyi reddeden 45 yaşındaki başkan, ondan bir arkadaşıyla yatmasını ve hatta küçük kardeşi Teddy ile “ilgilenmesini” bile istemiş. Alford, Kasım 1963’teki ölümüne dek birlikte olduğunu belirttiği Kennedy’nin birinci isteğini yerine getirdiğini ancak ikincisini reddettiğini belirtiyor.. (Hürriyet)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,095BeğenenlerBeğen
16,037TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,662TakipçilerTakip Et
33,800AboneAbone Ol

Kaçırmayın