64.3 F
Los Angeles
23 Eylül 2023
AnasayfaAlaturka OnlineKervanlar, Haramiler ve Hain Tuzaklar

Kervanlar, Haramiler ve Hain Tuzaklar

Niyetim, bu gün, 06 Mart 2001 tarihinde; DP teşkilâtında namı ‘sakallı şeytan’a çıkan ve fakat şimdi AKP’de (eski-yeni) parlamenter bazı karakter fukarası kişilerce ‘dedem korkut’ diye lâkap yakıştırılan Korkut Özal ile şeriki dönemin DP genel başkan yardımcısı ve İstanbul il başkanı karanlıklar prensi Cüneyt Zapsu’nun huruç kalkışmasına baş kaldıran Yalçın Koçak ve “kervan yürüyor” adlı makalesinden bahsetmek istiyordum!… Çünkü:
            Türk milleti ve kadim Demokrat Parti’ye olan borç yükü altında ezilen ancak çevresini saran derin gaflet, emanet/vesayet/hıyanet/şaibe/şeamet ve dalâlet karşısında eli bağlı, töhmet altında kadim DP’yi tekzip/inkâr/46 ruh/dava-manâ ve misyonunu rencide eden Cindoruk!..
            Bir yanda, ‘reddi miras” şaibesi ile malul ve DP’ye “ihanet” yaftalı oğul;
            Diğer tarafta, DP genel başkanlığı iddiası güden; d[y]p başkanı Hüsamettin!.. 
Ayine ve iş, eser/hikmet, hizmet ve hakiki muhalefet var mı? Kesinlikle yok!..
            Kervan hırsızları, harami tasallutu ve hain bedhahlara ‘dur’ diyen var mı? Yok!..
            Bu, tam bir gaflet/dalâlet/miskinlik/pişkinlik/paralize politika ve hıyanet halidir.
            İşte bu nedenle, Yalçın Koçak’tan bahsetmek gerekmekte idi!..
            BEŞ ŞEHİT VE BİR İHANET HABERİ 
            “Nisyan ile malul olmamalı, hafıza-i beşer”
            Lâkin ayrıntıları yeni gelen bir ihanet haberi acil oldu ve işlenmeyi zorunlu kıldı.
“Yazıklar olsun. Bu nasıl bir vatan sevgisidir? Allah aşkına!.. Namuslu, dürüst, onurlu, soylu ve sorumlu vatandaşlarımızın kanını donduran ve Şehitlerimizin kemiklerini sızlatan bir ihanet!… İnanılır gibi değil!.. İnanmıyorsan seyret.. (*)
İnanılmaz derecede ihanet ve iğrenç olay şöyle:
24 Haziran da başlayan ve 26 Haziran’da Avrupa  Konseyi Parlâmenterler Meclisinde imzalanan bir karar tasarısına göre Türk Ordusu Güneydoğuda Kürtleri katlediyormuş; Çünkü Türkiye’nin Güneydoğu’su Kürdistan ve orada görev yapan Ordu işgalci imiş.
Dahası: Kıbrıs’ta Türk Askeri işgal kuvveti; Türk Askeri Faşist imiş ve de ülkemizde azınlıklar sorunu varmış!… Bu hukuk, ahlâk ve hakikat dışı melânet tasarı ve AB paçavrasının altında doğal olarak kendileri Yeminli Türk Düşmanı olarak adlandıran David  Herütanyan, Rafi Povenesyan, Armen Gustavyan isimli 3 azılı/insanlık dışı/alçak/melânet/yalancı/müfteri Ermeni ile Andros Kipriyanu denen kahpe Kıbrıs Rum’u imza attılar.
Dikkat Edin: İhanetin başı, menfur ayaklar!…
Türkiye’nin iktidar partisince vatanımız, halkımız ve hak’ımızın savunulması için atanan maaşlı temsilci, Türk grup başkanı akp parlâmenteri mevlüt çavuşoğlu da imza attı!..
Ayrıca:Ruhi Açıkgöz (akp Aksaray), Lokman Ayva (akp İstanbul), M. Nursuna Memecan (akp İstanbul), Ö. Piltanoğlu Türköne (akp İstanbul), Mehmet Sayım Tekelioğlu (akp İzmir), Mustafa Ünal (akp Karabük), E.Aslan Cebeci (akp Sakarya); Yukarda sayılı mezkür karışma, kalkışma, alçakça müdahale girişimine ilâveten TC’ne ait Ege Adaları’nın, eski Rum-Yunan isimlerinin kullanılmasına dair aleni düşmanlık ve ihanet belgesini “TC adına” imzalamak gaflet, dalalet ve hıyanetinde bulundular!.. Lânet onlara. Allah’ın gazabı üzerlerine olsun.
Azeri Milletvekili Sayın ABBASOF ve Alman Milletvekili Prof. Dr. Hakkı KESKİN; Yukarıda “isimleri sayfamızı kirleten” ruhsuz, milli-ilmi, insani-ahlâki değer ve manevi mukaddeslerden bihaber, Allah’ın belâsı hain ve mel’unların aksine imza atmadılar.
Ayrıca: MHP’li; Yıldırım Tuğrul TÜRKEŞ ve Ertuğrul KUMCUOĞLU ile CHP’li Vildan KELEŞ ve Haluk KOÇ isimli Türk Milletvekilleri; Menfur karar tasarısına imza atmayı reddederek; Vatani görevlerini yaptılar ve kanlarının bozuk olmadığını gösterdiler.
(*) https://www.dailymotion.com/video/xacw4t_turk-dumanlari-akpde-brleyor_shortfilms
“Vatanı kurtarmak için şimdiye kadar olduğundan daha fazla gayret ve fedakârlık elzemdir. Mustafa Kemal (Atatürk) 1911”

Mustafa Nevruz SINACI
alaturkaonline.com

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,103BeğenenlerBeğen
16,011TakipçilerTakip Et
3,553TakipçilerTakip Et
7,656TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın