64 F
Los Angeles
21 Eylül 2023
AnasayfaAdvertorialLos Angeles’ın Kişisel Gelişim Kraliçesi Burcu Ünsal

Los Angeles’ın Kişisel Gelişim Kraliçesi Burcu Ünsal

Burcu-Unsal-Los-Angeles-Kisisel-Gelisim-KraliceLos Angeles’ın Kişisel Gelişim Kraliçesi Burcu Ünsal. Amerika’nın İlk ve Tek Lisanslı Türk NLP Eğitmeni Burcu Ünsal, Liderlik Dersinin Yanısıra, Simdi de UCLA Extension’ın tek duygusal zeka dersini veriyor.

Burcu-Unsal-Duygusal-Liderlik-8

Los Angeles’ın Kişisel Gelişim Kraliçesi Burcu Ünsal

Geçtiğimiz yaz parlak bir çıkışla UCLA Extension’da “Leadership Communication Strategies” dersini vermeye başlayan Amerika’nın ilk ve tek Türk NLP Eğitmeni ve Yaşam Koçu Burcu Ünsal, daha ilk hocalık denemesinde UCLA’den hem tam not, hem de kendi dersini dizayn etme yetkisi aldı!

Zihni istenen sonuç için kullanma, programlama kılavuzu ve dünyanın 1 numaralı davranış teknolojisi olarak kabul edilen NLP (Neuro Linguistic Programming) ile, kişilerin düşünce ve duygu dünyasına ışık tuttuğunu; ve bu derin kendini tanıma ve aydınlanma yoluna giren her bireyin kendi içindeki gücü açığa çıkarıp kendi hayatının lideri olabileceğini vurgulayan Burcu Ünsal, NLP ve kişisel gelişimin esasında kapsamlı bir Duygusal Zeka eğitimi olduğunu söylüyor. Ve sadece söylemekle kalmıyor, bu inancını bahar döneminde “Managing Yourself & Others with Emotional Intelligence” başlığı ve UCLA Extension çatısı altında, Los Angeles kişisel ve profesyonel gelişim meraklılarıyla paylaşmaya hazırlanıyor.

Burcu-Unsal-Duygusal-Liderlik-2

1995 yılında bir New York Times yazarı olan Daniel Goleman tarafından ortaya atılan Emotional Intelligence kavramının bileşenlerini, NLP’nin usta zihin yönetimi ve iletişim teknikleri ile, ve Tony Robbins’in kişisel gelişim ve koçluk öğretileriyle entegre edip 5 ana madde üzerinden kendi dizayn ettiği dersinde anlatacağını bildiren Burcu Ünsal, hazırladığı Duygusal Zeka öğretilerine ilk ilginin Türkiye’den, Cine 5’teki Canlı Yayın programıyla Cenk Eren’den geldiğini ve 11 Ocak 2013 Cuma günü Cine 5’te canlı yayında Duygusal Zeka üzerine konuşup Türk seyircisini aydınlattığını ve görülen ilgiden dolayı Cenk Eren’in kendisini yeniden programına davet ettiğini bildirdi.

Burcu-Unsal-Duygusal-Liderlik-3

Ünsal, Amerika’daki ilk ilgiyi ise Los Angeles Positive Thinking Ladies Grubu üyelerinden gördüğünü dile getirdi. 11 Şubat 2013 Pazartesi günü, grubun Thousand Oaks’taki buluşmasına davet edildiğini ve grup üyeleriyle Duygusal Zeka’nın 5 bileşenini paylaştığını ifade eden Burcu Ünsal, kendi IŞILTI misyonu gereği davet edildiği her toplantı ve organizasyona seve seve katılıp insanları aydınlatmayı ve kendi içlerinde var olan gücün ışığıyla IŞIL IŞIL IŞILDATMAYI sürdüreceğini sözlerine ekledi.

Burcu-Unsal-Duygusal-Liderlik-4

A’dan Z’ye tamamen Burcu Ünsal’ın dizayn etmiş olduğu ve UCLA Extension Spring 2013 kataloğunda şimdiden kayda açılmış olan “Managing Yourself & Others with Emotional Intelligence” dersi, bu zamana kadar UCLA’de verilecek olan ilk Duygusal Zeka eğitimi olma özelliğini de taşıyor.

Burcu-Unsal-Duygusal-Liderlik-9

İlgi duyanlar, dersle ilgili içerik ve kayıtla ilgili detaylı bilgiye: https://www.uclaextension.edu adresinden, Burcu Ünsal’ın NLP ve Koçluk eğitimlerine ise http://www.be-liveinu.com adresinden ulaşabilirler.

Burcu-Unsal-Duygusal-Liderlik-7

Alaturka ailesi olarak biz de, Los Angeles’ın Kişisel Gelişim Kraliçesi olan Burcu Ünsal’a UCLA Extension’daki yeni dersinde başarılar ve IŞILTI saçmak için çıktığı aydınlık yolculuğunda kendisine de IŞILTILAR ve PIRILTILAR diliyoruz

AlaturkaOnline / Los Angeles

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,102BeğenenlerBeğen
16,012TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,658TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın