64.1 F
Los Angeles
28 Eylül 2023
AnasayfaAmerikaLos AngelesMilyon Dolarlık Kişisel Markalaşma, Güvenilir ve Zengin olma Sanatı

Milyon Dolarlık Kişisel Markalaşma, Güvenilir ve Zengin olma SanatıNance Rosen -3CATA Chamber “Milyon Dolarlık Kişisel Markalaşma, Güvenilir ve Zengin olma Sanatı“ Konulu Seminer Düzenledi.

Milyon Dolarlık Kişisel Markalaşma, Güvenilir ve Zengin olma Sanatı

Kaliforniya Türk Amerikan Ticaret Odası (CATA Chamber) “Kendini Markalaştırma Sanatının Üstadı Olma“ temalı “Milyon Dolarlık Kişisel Markalaşma, Güvenilir ve Zengin Olma Sanatı“ başlığı adı altındaki semineri 14 Kasım 2015 tarihinde Irvine Civic Center’da çok yoğun bir katılımla gerçekleştirdi.

Semineri, dünyanın en bilinen markalarından biri olan COCA COLA’nın eski Marketing Müdürlüğünü yapmış, Fortune 500’da Teknoloji sektöründeki ilk Kadın Marketingci seçilen, Tıbbi Marketing Derneginin eski başkanı, ve dünyanın sayılı politikacılarının, iş dunyası ve devlet yöneticilerinin konuşmacı olarak çağrıldığı International Business of Public Radio programının ve NightCap TV programlarının katılımcısı, ShoutBRAND ve NanceSpeaks!  in CEO’su, halen Pegasus Media World: The Success Press in yönetici editörlüğünü ve UCLA‘de hocalık görevini sürdüren Nance ROSEN verdi.

Nance Rosen -4

CNBC tarafında “Top Job Coach” seçilmiş olan Nance Rosen ın Investor’s Business Daily de köşe yazıları çıkmakta, 420 den fazla Medya yazısı bulunmaktadır. Salı günleri yayınladığı blog yazılarını 4,5 milyondan fazla kişi takip etmektedir.

Program öncesinde verilen resepsiyonda katılımcılar networking çalışmaları yaparken yalnızca Los Angeles’daki isadamları degil Türkiye’den de yatırım amaçlı gelmiş yeni işdamlarıylada tanışma fırsatları buldular.

Nance Rosen

Bayan Rosen semineri iki bölümde sunarken önceliği “Bireysel Girişimci ve Küçük Şirket Sahiplerinin müşterilerini nasıl çekecekleri ve kariyerini geliştirmek isteyenlerin bu arzularını nasıl elde edecekleri “ konusuna verdi. Yüksek seviyedeki donanımı ve dinleyicileri saran heyacanıyla arzulanan hedefe ulaşma konusunda, kişisel zeka, iyi yapılandırılacak tekrarlanabilirlilik ve kuvvetli bir network için sosyal medya kaldıracının önemine vurgu yaptı.

Nance Rosen -5

Seminerin en çok dikkat çeken cümlesi ise “ Bütün büyük markaların bildiği şeyi öğrenin : Her gün ne istediğinizi almak için fırsatınız var, gerçekten ama gerçekten ne istediginizi “ oldu.

Seminerin ikinci bölümü olan Q&A kısmında zaten başarı odaklı iş ve kariyer koçluğunda uzman olan Bayan Rosen gelen sorulara bu minvalde cevaplar verdi.

Nance Rosen -2

Program sonunda Cata Chamber Başkan yardımcısı Farah Ozkan tarafından takdim edilen değerli elsanatı bir eserle ödüllendirildi. Wall Street Journal’da bestseller, BusinessWeek’de bestseller ve Amazon’da number1 olan “Speak Up & Succeed: How to get everything you want in meetings, presentations and conversations and the Library of Success“ adlı kitabı ve yeni çıkan “Million Dollar Personal Branding Guide: How to Avoid the 10 Killer Mistakes and Live the Life of a Million Dollar Personal Brand. “adlı kitaplarını imzaladı.

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,137BeğenenlerBeğen
16,007TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,659TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın