63.1 F
Los Angeles
29 Kasım 2023
AnasayfaHaberlerAmerikaAile boyu estetik tartışması

Aile boyu estetik tartışması

ABD’de Michael Niccole adlı ünlü bir plastik cerrahın, kızına 18’inci doğum günü hediyesi olarak göğüs büyütme ameliyatı yaptığını açıklaması tartışma yarattı.

California’da bir estetik merkezi işleten cerrah Niccole, kızlarına ve diğer aile fertlerine yaptığı ameliyatları ABC’nin “20/20” programında anlattı. Kızı Brittina’ya 18’inde göğüs büyütme, 21’inde burun estetik operasyonu yapan, 23 yaşındaki kızı Charm’ın koltuk altına da ter kokmasın diye düzenli ‘botox’ enjekte ettiğini açıklayan cerrah baba, “Yaptıklarım büyük bir marifet değil. Oğullarıma, karıma, kuzenlerime, babama da yaptım. Ameliyatlarda kendimi rahat hissediyorum” dedi.

‘Başkasına gitmem’

Las Vegas’ta model olarak çalışan, cerrahın 23 yaşındaki kızı Brittina ise, “Küçükken arkadaşlarımın hepsinin büyük göğüsleri vardı ama benim yoktu. Bu yüzden özgüven eksikliği vardı. Babam dışında başka bir doktora gitmeyi düşünmedim” diyerek babasına teşekkürlerini sundu. Kızlarına çok genç yaşta estetik ameliyat yaptığı için eleştirilen, etik davranmamakla suçlanan cerrah baba, “Görüntülerini değiştirmiyorum. Yaşlanmak istemiyorlar, genç kalmak istiyorlar” diye eleştirilere cevap verdi.. (Hürriyet)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,095BeğenenlerBeğen
16,037TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,662TakipçilerTakip Et
33,800AboneAbone Ol

Kaçırmayın