60.2 F
Los Angeles
28 Kasım 2023
AnasayfaHaberlerHollywood Ünlüleri ne kadar bahşiş bırakıyor?

Hollywood Ünlüleri ne kadar bahşiş bırakıyor?

hollywood unluleri ne kadar bahsis birakiyor
Bazı Hollywood starları yemek yedikleri yerde cömertçe bahşiş verirken, diğerleri tek bir Cent bırakmadan pintiliklerini sergiliyor. İşte starların en cömertleri ile en cimrileri:

HİÇ 4000 Dolar BAHŞİŞ ALDINIZ MI?

Charlize Theron

Ünlü oyuncu Charlize Theron Los Angeles şehrinde gittiği dondurmacıda cüzdanını unuttuğunu fark etti. Theron, Keila adındaki çalışana 3.75 Dolarlık ücreti sonra ödeyeceğine söz verdi ve çok geçmeden elinde 100 Dollar ile döndü. Para üstünü istemeden oradan ayrılan oyuncu Keila’yı şaşırttı.

Johnny Depp

En yüksek bahşişi bırakan Hollywood starı ise Johnny Depp. Ünlü oyuncu Chicago’da yaptığı bir kutlamada 4 bin 400 Dolar tutan faturaya 4 bin Dolar ekleyerek yüklü bir bahşiş bıraktı.

Brad Pitt, Angelina Jolie

Brad Pitt, Angelina Jolie‘nin 38. doğum gününde Berlin’de gittikleri bir Sushi Bar’da 840 Euro tutan faturaya 560 Euro ekleyerek oradan ayrıldı.

Justin Timberlake

Müzisyen Justin Timberlake Köln’de konser sonrası gittiği bir kulüpte çalışanlara 3 bin Euro bahşiş bıraktı.

Rihanna

Rihanna Los Angeles şehrinde gittiği bir kulüpte hesabı getiren garsona bugüne kadar aldığı en yüksek bahşişin miktarını sordu. Garson “100 Dolar” deyince, ünlü müzisyen 200 Dolar vererek o garsona en yüksek bahşiş veren kişi oldu.

Drew Barrimore

Drew Barrimore da zamanında garson olarak çalıştığı için her zaman bahşiş bıraktığını ve çalışan insanlara saygu duyduğunu ifade etti.

BU ÜNLÜLERE ÇOK ŞAŞIRACAKSINIZ

parishilton

Paris Hilton‘un para sorunu olmamasına rağmen gittiği kuaförde tartışarak zorla indirim yaptırdı. Şarkıcı Miley Cyrus da tek bir Cent bırakmadığı ile biliniyor.

Miley Cyrus

71 yaşındaki ünlü oyuncu Harrison Ford gittiği sinemada 4 Dolarlık emekli indirimi talep etti.

Harrison Ford

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,085BeğenenlerBeğen
16,035TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,662TakipçilerTakip Et
33,800AboneAbone Ol

Kaçırmayın